O nás

Zlatnictví Lenka Motyčková je rodinnou firmou, která poskytuje kvalitní zlatnické služby již od roku 1993. Spokojenost zákazníků s naší prací nás přesvědčila k vybudování vlastní prodejny; tuto jsme otevřeli v roce 1997 v centru obce Lužice v okrese Hodonín.

Prodejna nabízí širokou paletu zlatých i stříbrných šperků, šperků z chirurgické oceli (prsteny, náušnice, přívěsky a řetízky), nástěnných hodin, náramkových hodinek. Samozřejmostí jsou kompletní zlatnické služby. Zakoupit u nás můžete nejen modely naší vlastní výroby, ale i šperky od světových výrobců.

Šperky ze zlata vyrábíme v barvě žluté, bílé, červené i kombinované. Zdobíme je zirkony, přírodními kameny (brilianty, safíry, smaragdy) i syntetickými kameny. Jsme přesvědčeni, že dokážeme uspokojit jakákoliv specifická přání. Zakázkovou výrobu provádíme dle vašeho vlastního návrhu. S vhodným návrhem a výběrem šperku vám – díky zkušeným pracovníkům – dokážeme s radostí poradit.

Provádíme veškeré zlatnické opravy; a pokud to povaha opravy dovolí, zvládneme ji i na počkání. Dle vašich potřeb šperky zrenovujeme a vyčistíme. Staré nehezké šperky je možné složit jako protihodnotu za nákup nebo za výrobu zcela nových šperků.

Spokojenost a věrnost stálých zákazníků je pro nás nesmírně důležitá. Proto klademe velký důraz na kvalitu a originalitu naší zakázkové výroby a zlatnických služeb, které vycházejí z naší dlouholeté praxe a z velkého množství zkušeností.